Být krásná se slečnou Pavlinovou! | prodej-aut.com

Královna krásy Moravy Pavlina Kleinová odhaluje svá tajemství krásnému a zdravému tělu. Fitness, strava, tipy pro krásu – vše, co potřebujete, abyste se cítili krásně!

10 tipů jak se motivovat k hubnutí

10 tipů jak se motivovat k hubnutí


Deset pravidel motivace pro úspěšné hubnutí

  1. Zapomeňte na to, že se vám podaří zhubnout 10 kg za měsíc. Zdravější a průchodné je hubnutí tak 1 kg až 2 kg měsíčně. Podle svého času a cíle si naplánujte splnitelný cvičební rozvrh.
  2. Odměňte se za každý krok, kdy se vám podaří dodržet svoje předsevzetí. Odměnou může být třeba nový kousek oblečení, vstupenka na koncert, poležení ve vaně s pěnou a podobně. Mně se osvědčilo cvičit před večeří. Jednak je to zdravé a navíc se motivuji tím, že si řeknu: navečeřím se až po cvičení, ne dříve.
  3. Založte si vlastní tréninkový deník cs.wikipedia.org. Do něj si nejprve na začátek napište pět kladných a pět záporných důvodů proč hubnete např. budu dobře vypadat (kladný motiv) když nezhubnu, umřu dříve a neužiji si důchod (záporná motivace). Pravidelně si zapisujte průběh hubnutí a i průběh tréninkového plánu. Pokud chcete zhubnout, pravidelně se važte, stanovte si plán hubnutí a váhu si zapisujte.
  4. Nalepte si na ledničku nebo na plochu počítače fotku člověka, jehož postava se vám líbí. Každý měsíc se vyfoťte a fotografie vlepte do tréninkového plánu.
  5. Choďte cvičit s kamarádkou. Budete se navzájem motivovat. Po cvičení můžete navíc zajít na kávu a probrat novinky z posledního týdne.
  6. Vyberte si pohybovou aktivitu, která vám vyhovuje a kterou máte rádi.
  7. Najděte svoje oblíbené jeans, do kterých se už pět let nevejdete. Nechte je ležet ve svém pokoji, kde je budete mít stále na očích a kde vám budou připomínat, jak můžete díky cvičení zase vypadat.
  8. Když se vám nebude chtít jít cvičit, vzpomeňte si, jak skvěle jste se cítili po minulé hodině cvičení cs.wikipedia.org. Během sportu se v těle vyplavují endorfiny, které vás zbaví stresu a zlepší vám náladu.
  9. Poslouchejte při cvičení svou oblíbenou hudbu, která vás vždycky dobře naladí. Cvičení vám pak bude lépe utíkat a budete se při něm bavit.
  10. Nevydržíte dlouho u jednoho cvičení? Najděte si aktivitu, kterou jste ještě nikdy nedělali. Třeba se vám bude líbit.

Rate this post