Být krásná se slečnou Pavlinovou! | prodej-aut.com

Královna krásy Moravy Pavlina Kleinová odhaluje svá tajemství krásnému a zdravému tělu. Fitness, strava, tipy pro krásu – vše, co potřebujete, abyste se cítili krásně!

4 základní pravidla pro štíhlé břicho (zná je méně než 15% hubnoucích)

4 základní pravidla pro štíhlé břicho (zná je méně než 15% hubnoucích)


Je to s podivem, ale základní pravidla pro získání štíhlejší postavy zná jen velmi málo lidí.

Přemýšlím nad tím proč a myslím si, že to je ze 3 důvodů:

  • Přemíra informací

Návodů na získání lepší postavy, které čteme a slyšíme kolem sebe, jsou tisíce. Informace jsou ale kontroverzní – „můžeš zhubnout za krátkou dobu bez práce“ versus „nelze zhubnout bez hladovky a bez pocení krve“ a za stávají se tak po chvíli nedůvěryhodnými. Celý proces transformace postavy hážeme za hlavu.

  • Nedostatek selského rozumu

Jasně, je potřeba znát nějaké informace o výživě, cvičení a zdraví, ale důležité je aplikovat zdravý selský rozum. Nejíst večer po 17.hodině (zlaté pravidlo diety desítky let opakované), když pracuji, sportuji a věnuji se dalším činnostem nedává smysl. Proč hladovět po celém dni, když navíc mě čeká 7-8 hodinová hladovka během spánku? Proč se uchylovat k drastickým metodám a přijímat velmi málo potravy, když vím, že potřebuji pálit tuky a ne svalovou hmotu? Atd. Další věc, po určité době době jistě víš, co na tebe funguje, které jídlo ti nedělá dobře a který přístup ti přináší výsledky. Použij tyto zkušenosti a selský rozum a budeš mít výsledky.

  • Dietní šílenství bez ohledu na zdraví a pohodu

Dieta není všechno. Základ je psychické a fyzické zdraví. Pokud je člověk zdravý, může si užívat plnohodnotný život. Ideálem je změnou životního stylu (jídelníček, cvičení, relaxace) dosáhnout lepší postavy a pevnějšího zdraví.

V jednoduchosti je síla, praví známý citát. Snažím se ho držet. Doporučuji jednoduchost i při získávání štíhlejší postavy https://cs.wikipedia.org/wiki/Vegetari%C3%A1nstv%C3%AD. Jak na to?

Použij tato 4 základní pravidla:

1. Vyhýbej se bílým škrobům/sacharidům – chleba, brambory, těstoviny, cereálie, apod. Chceš získat ploché břicho? Zapomeň na přílohy, chleby, apod. Připadá ti, že bez přílohy máš pořád hlad? To je správně – při snižování tělesné váhy a hubnutí břicha je potřeba dosáhnout energetického deficitu (příjem je nižší než výdej). Pro správný režim nahraď „bílé“ přílohy zeleninou a jez vícekrát než 3x denně, tak se ti podaří s pocitem hladu lépe vyrovnávat.

2. Nastav si rutinu jez stejná jídla pořád dokola a nepřemýšlej nad tím cs.wikipedia.org. Pro příklad – 8 z 10 mých snídání tvoří ovesná kaše s bílkovinami (proteinový prášek) a ořechy/semeny. 8 z 10 mých obědů je maso se zeleninou. Pravidelnou svačinou je cottage cheese nebo čerstvá proteinová tyčinka. Výhody tohoto systému ti pomohou připravit se myšlenkově na další den a vyhnout se rozhodování „Co budu zase jíst?“, apod.

3. Nepij kilojouly – limonády, džusy (ultra „zdravý“ nápoj), alkohol. Pokud chceš snížit svoji tělesnou hmotnost drž se vody (s citrónem) nebo neslazeného zeleného nebo bílého čaje.

4.  Nezblázni se –  jak uvádím výše v článku – dieta není všechno. Pro zachování nadhledu a „nakopnutí“ metabolismu doporučuji dietu jednou za čas porušit – pravidelně jednou týdně na celý den (víkend je ideální).

Rate this post