Být krásná se slečnou Pavlinovou! | prodej-aut.com

Královna krásy Moravy Pavlina Kleinová odhaluje svá tajemství krásnému a zdravému tělu. Fitness, strava, tipy pro krásu – vše, co potřebujete, abyste se cítili krásně!

Hubnutí z hlediska tradiční čínské medicíny

Hubnutí z hlediska tradiční čínské medicíny


Dnešní společnost a civilizační pohodlí sebou přináší řadu zdravotních neduhů, mezi které patří i obezita. Když při řešení tohoto nešvaru selhávají konvenční řešení, mnoho takto postižených hledá alternativní přístupy k tomuto problému. Jeden z nich nabízí i tradiční čínská medicína.

Tradiční čínská medicína na hubnuti

Základní premisa tohoto systému spočívá v tom, že za většinou zdravotních problémů a komplikovaným hubnutím stojí neschopnost organismu zbavit se svých odpadních produktů. Tyto zbytky se ukládají ve formě tuku v prostorech mezi tkáněmi a orgány Rovnice je jednoduchá – čím více se tyto látky hromadí, tím více jedinec přibírá na váze cs.wikipedia.org. Za toto ukládání škodlivin bývá dle tradiční čínské medicíny zodpovědná oslabená slezina, tedy komplex orgánů, jako jsou slinivka břišní, slezina jako orgán a dvanácterník. Současná medicína pak k této soustavě referuje jako k lymfatickému systému.

S oslabením sleziny se zhoršuje i trávení a s ním i schopnost organismu získávat živiny. To vede ke konzumaci většího množství jídla, což společně se zadržováním odpadních látek v podobě tukových zásob vede k nadváze a celulitidě https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%ADlkovina. Dalším projevem tohoto „poškození“ je i únava a menší odolnost vůči stresu a nemocem. A co tradiční čínská medicína doporučuje na nápravu tohoto neduhu?

Dané místo zahřát nebo rozproudit. Teď nemyslíme doslovné přikládání hřejivých obkladů jako spíše rozproudění tělesné energie tedyHubnutí  tak například skvěle akcelerujete například každodenním pitím horké vody s medem, citrónem a zázvorem.

Pokud vám nesedí štiplavá chuť tohoto kořene, skvěle vám lymfatický systém rozproudí i například čekanka. Dalšími skvělými pomocníky pro hubnutí jsou pak pampeliška, která efektivně rozpouští hlen, nebo máta – univerzální pomocník pro hubnutí.

Rate this post