Být krásná se slečnou Pavlinovou! | prodej-aut.com

Královna krásy Moravy Pavlina Kleinová odhaluje svá tajemství krásnému a zdravému tělu. Fitness, strava, tipy pro krásu – vše, co potřebujete, abyste se cítili krásně!

Psst! tajný denní trik – tento nápoj hned ráno nastartuje tvůj metabolismus

Psst! tajný denní trik – tento nápoj hned ráno nastartuje tvůj metabolismus


Denně jsme bombardování nečistotami ze vzduchu, kosmetiky a potravy. Konzumujeme potraviny s chemickými přísadami, pesticidy, hormony a antibiotiky. Tento rizikový koktejl ohrožuje naše zdraví a má zničující vliv na aktivitu metabolismu, fungování hormonů a úroveň energie.

Existuje jeden ranní trik opakovaný každý den, který ti pomůže s očistou organismu, zvýšením energie a odstraněním bolesti. Nezabere ti ani minutu a nebude tě stát ani 5 korun. Chceš ho vědět cs.wikipedia.org? Tady je – každý den po probuzení si připrav nápoj s teplé vody a půlky středně velkého citrónu. Použij chemicky neošetřené nebo dobře umyté plody. Vypij tento nápoj každý den 10 minut před snídaní.

3 hlavní VÝHODY tohoto ranního nápoje

Citróny obsahují kyselinu citrónovou, magnesium, bioflavonoidy, vitamín C, pektin a kalcium, které velice významně posilují naší imunitu , která pak snadněji bojuje s infekcemi.

Citróny jsou považovány za jednu z nejzásaditějších potravin. Tento fakt možná vypadá neuvěřitelně ve spojení s  jejich velmi kyselou chutí. Nicméně v organismu se citróny po metabolizaci stávají zásaditými. Minerály v citrónu pomáhají alkalizovat krev a odstraňovat tak nežádoucí zdravotní účinky. Organismus většiny z nás je překyselený z konzumace nadměrné konzumace cukru a mouk a pití teplé citrónové vody snižuje překyselenost a snižuje obsah kyseliny močové (kys. močová způsobuje bolesti kloubů, ledvinové nebo močové kameny a dnu) www.ncbi.nlm.nih.gov.

Tyto pozitivní účinky snižuje bolesti a záněty, které pociťují mnozí z nás. Pití vody s citrónem navíc aktivuje peristaltiku (pohyb střev), což přispívá ke správnému trávení a zpracování potravy.

Proč pít denně po ránu teplou vodu s citrónem?

  1. Zlepšení trávení a očista organismu
  2. Energetické nakopnutí pro nový denfa
  3. Pomáhá pálit tuk

Měl jsem pravdu, že to je jednoduché?

Rate this post